Kolejny warsztatowy poniedziałek w Starym Ratuszu

Oprócz otwarcia nowej wystawy, wczoraj w pomieszczeniach Starego Ratusza odbyły się kolejne odsłony organizowanych przez MOK warsztatów: skierowane do najmłodszych zajęcia o sztuce pt. „Kulturalne Dzieciaki” i „Kulturalne Maluchy”, oraz druga odsłona latynoskich „Gorących densów”.

Tematem listopadowej części cyklu dla „Kulturalnych” były straszne oblicza sztuki; m.in. to jak w muzyce dawniej nazywane były dysonanse, oraz jakie przedziwne stwory można znaleźć na obrazach Hieronima Boscha.

Oba cykle zajęć to tylko niektóre z propozycji przygotowanych przez MOK, równolegle do stałej oferty sekcji ośrodka. Więcej informacji o kolejnych warsztatach i dla tych dużych, i dla tych mniejszych, można znaleźć na naszej stronie i profilach społecznościowych, oraz uzyskać drogą mailową: staryratusz@mok.gniezno.pl