Kolędy i pastorałki w wykonaniu Magdy Steczkowskiej wybrzmią w Gnieźnieńskiej Katedrze

Okres świąteczny w naszym kraju trwa zdecydowanie dłużej niż same święta Bożego Narodzenia, stąd też Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Magdy Steczkowskiej, który odbędzie się w Bazylice Archikatedralnej,29 grudnia o godz. 19.00.

Przy akompaniamencie nastrojowego brzmienia fortepianu Artystka tworzy niezapomnianą, świąteczną atmosferę, zapraszając słuchaczy do wspólnego śpiewania. Koncerty Magdy na długo zapadają w pamięć, a to za sprawą wyjątkowego głosu Artystki i wyjątkowego klimatu, jaki tworzy podczas swoich koncertów.

Usłyszycie Państwo między innymi „W żłobie leży”, „Oj maluśki”, „Mizerna cicha”, „Lulajże Jezuniu” oraz wiele innych znanych i lubianych kolęd i pastorałek.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy, obowiązują jednak bezpłatne zaproszenia do odbioru w portierni Starego Ratusza, od czwartku 8 grudnia.