Kino plenerowe na zakończenie Królewskiego Festiwalu Artystycznego!

Lato w Gnieźnie upłynęło pod kątem grania, śpiewania, tańca, fotografii, wystaw, warsztatów i pikników – pora więc na film – kolejny stan skupienia kultury! Sympatyczny, familijny repertuar letniego kina plenerowego będzie doskonałą okazją do relaksu przed powrotem do jesiennej rzeczywistości.

Tegoroczny Królewski Festiwal Artystyczny zakończy weekend “z kinem pod chmurką”. W piątek oraz sobotę – czyli 26 i 27 sierpnia spotykamy się nad jeziorem Wenecja – w tzw. strefie leżaków. W niedzielę natomiast pokaz odbędzie się na gnieźnieńskim Rynku.

Start filmów codziennie o g. 21.00!

Czego można się spodziewać?

Piątek, 26 sierpnia – Włoskie wakacje;
Robert z synem przyjeżdżają do Włoch, by sprzedać rodzinną willę. Przymusowe wakacje potrwają jednak dłużej niż zakładali, a w malowniczej Toskanii wszystko można zacząć od nowa.

Sobota, 27 sierpnia – Chłopiec z chmur
Opowieść o niezwykłej przyjaźni, wielkiej odwadze i przygodzie, która odmieni życie pewnego chłopca i jego skrzydlatych przyjaciół.

Niedziela, 28 sierpnia – Deszczowy Dzień w Nowym Yorku
Gdy dwoje młodych ludzi przyjeżdża na weekend do Nowego Jorku, miasto wita ich niepogodą i serią przygód.

——————————————–

Sponsorami wydarzenia są firmy Kirchhoff oraz BestPol