Jesteś miłośnikiem rękodzieła? Spędź pierwszy weekend lipca w Starym Ratuszu!

Cały szereg darmowych warsztatów, na których będzie można własnoręcznie wykonać ozdobę czy biżuterię – wykorzystując bardzo różne techniki rękodzielnicze. Nie zabraknie oczywiście kramów, które w sobotę i niedzielę będą rozstawione na deptakach przy ul. Chrobrego i Rzeźnickiej Tak pierwszy weekend lipca upłynie tym, którzy zdecydują się go spędzić w Starym Ratuszu.

Weekend podczas którego prezentują się wraz ze swoimi pracami rękodzielnicy głównie z Gniezna i okolic już za rogiem!

Będzie można podziwiać, pytać i kupować – to ostatnie nawet bardzo wskazane by wspierać lokalnych twórców i korzystać z bogatego asortymentu ich małych dzieł.

Wystawców można odwiedzać na naszych deptakach, podczas gdy na Dziedzińcu Starego Ratusza będą się odbywać warsztaty rękodzielnicze tym razem pod hasłem „WIANKI”.

Warsztaty są darmowe, ale liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział, należy zapisać się za pomocą Formularza Google: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepbvQX5uHvqtrYp5dibGDIzsGdF3psdTWzyXdVzUiXeXfstQ/viewform?fbclid=IwAR3ibtGsGVFZR7aofEe-wszi90MXodn-DNXFG9gfbg-z7e90A4QcmHcgnWI

Każdy uczestnik otrzyma mailowe potwierdzenie zapisu.

Wszystkich chętnych zapraszamy 1 i 2 lipca, między 10.00, a 18.00, w okolice Starego Ratusza.

————————————————————————-

Wszelkie informacje dotyczące KFA znajdują się na stronie MOK.Gniezno.pl.

„Rękoczyny” są częścią Królewskiego Festiwalu Artystycznego 2023.

Organizatorzy: Urząd Miejski i Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie.

———————————————

Wydarzenia finansowane z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Gniezna na lata 2023 -2025.