II. Fantastyczny Wielobój Drużynowy na początek kolejnego sezonu klubowego Fantasmagorii!

23 września (sobota) zapraszamy wszystkich kochających fantastykę na rozpoczęcie kolejnego sezonu Klubu Fantastyki Fantasmagoria. Po wakacyjnej przerwie Klub wraca bowiem z zajęciami do Starego Ratusza! Taki początek wymaga jednak właściwej oprawy, dlatego jego członkowie przygotowali dla Was drugą edycję Fantastycznego Wieloboju Drużynowego.

Co to jest Fantastyczny Wielobój Drużynowy?

Pierwsza edycja Turnieju miała miejsce rok temu i od razu było wiadomo, że jest to początek pięknej tradycji. Zmagania drużyn, w których wygrać można fantastyczne nagrody są bowiem niezwykle emocjonujące. Rywalizując w kolejnych rundach, sprawdzających wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne z zakresu fantastyki, zawodnicy zbierać będą punkty, a najlepsza drużyna zgarnie przechodnie trofeum i nagrody!

Ile osób liczy drużyna?

Drużyna liczy 3 osoby. Zgłosić można od razu drużynę (3 osoby), albo siebie jako indywidualnego zawodnika. Indywidualnych zawodników organizatorzy połączą w drużyny w drodze losowania tuż przed turniejem.

Jak można zgłosić swój udział?

Zgłosić się do turnieju można przez ten link: https://fantasmagoria.gniezno.pl/zajecia/ i najlepiej zrobić to jak najwcześniej. Organizatorzy przewidują bowiem udział maksymalnie 10 drużyn. Jeżeli liczba ta nie zostanie przekroczona, możliwe będzie zgłoszenie drużyny “na dziko” tuż przed turniejem.

Gdzie i kiedy odbędzie się turniej?

Sobota, 23 września, 11.00, Stary Ratusz w Gnieźnie.

Pytania? Pisz na:

– FB/FantasmagoriaGniezno

– stowarzyszenie@fantasmagoria.gniezno.pl

Skip to content