Francuskie walentynki z Reni Jusis

W niedzielę, 13 lutego, w gnieźnieńskiej hali im. Mieczysława Łopatki wystąpi Reni Jusis. Artystka, znana wcześniej z bardziej tanecznych i elektronicznych produkcji, zaprezentuje swój najnowszy, inspirowany Francją projekt Je suis Reni. Wydarzenie jest powrotem do tradycji Koncertów Walentynkowych, organizowanych przez ostatnie lata przez Urząd Miejski i Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia, ilość biletów będzie ograniczona, dlatego warto zaopatrzyć się w nie już wcześniej. Sprzedaż wejściówek w cenie 30 zł jest prowadzona internetowo, za pośrednictwem portalu KupBilecik.pl

Koncert Walentynkowy Je suis Reni

Niedziela, 13 lutego, godz. 19:00,
Gniezno, hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3.
Bilety: 30 zł (KupBilecik.pl: http://kbq.pl/69708)
Organizatorzy: Urząd Miejski, Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie.

Reni Jusis – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, ikona muzyki klubowej w Polsce. Jest jedną z niewielu polskich artystek, która w swej karierze nie ogranicza się tylko do jednego wizerunku i stylu, ale cały czas poszukuje i podąża za najświeższymi kierunkami w muzyce.

Ma na swoim koncie 9 płyt studyjnych, 6 Fryderyków i współpracę z największymi legendami polskiej sceny muzycznej.

Po odważnym, eksperymentalnym krążku „BANG!”, który zebrał wiele pozytywnych recenzji i zgarnął „Fryderyka” w kategorii muzyka elektroniczna, Reni Jusis powróciła w 2018 roku z ultra tanecznym albumem zatytułowanym „Ćma”, będący kontynuacją jej dotychczasowej klubowej twórczości. 2021 rok w karierze Reni Jusis upłynął pod znakiem projektu „Je suis Reni – francuska przygoda Reni Jusis”, z którym artystka zawita także do Gniezna.