Fotokonsultacje – zapowiedź

Dziś mamy propozycję dla miłośników fotografii, którą przygotował dla nas  Krzysztof Ślachciak:  Fotokonsultacje 😊 – tu ZAPOWIEDŹ

W każdy wtorek o godz. 20.00 będzie można połączyć się z Krzysztofem w celu skonsultowania swoich fotografii w następujący sposób:

Messenger: Krzysztof Ślachciak

Skype: hwanung

oraz maile w dogodnym dla Was czasie: zapytania@luminix.pl

Z najciekawszych prac powstanie pierwszy odcinek FotoKonsultacji, który zaprezentujemy Państwu w najbliższy czwartek.

Krzysztof Ślachciak rocznik 1983. artysta fotograf, członek Związku Polskich Artystów Fotografików, absolwent wydziału Neofilologii UAM, oraz studiów podyplomowych z Marketingu na Rynku Międzyinstytucjonalnym Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z pracą dyplomową traktującą o odbiorcach fotografii reklamowej. Od 2008 roku prowadzi Pracownię Fotografii Reklamowej Luminix. W latach 2011 – 2016, na zaproszenie profesora Włodzimierza Włoszkiewicza, prowadził zajęcia praktyczne dla studentów Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej, a od 2013 roku również wykłady z kompozycji oraz sekcję fotograficzną koła naukowego EduArt w ramach której odbywały się liczne warsztaty, spotkania autorskie i coroczne „Dni Fotografii na Politechnice Poznańskiej”. Obecnie pracuje na rzecz promocji fotografii artystycznej działając w zarządzie ZPAF Okręg Wielkopolski. Prowadzi także warsztaty i plenery fotograficzne. Do tej pory prezentował swoje prace podczas przeszło 40 wystaw i wydarzeń fotograficznych zarówno w kraju jak i za granicą.

portfolio artystyczne: http://impurephotography.eu

portfolio zawodowe: http://luminix.pl

Zachęcamy od konsultowania swoich fotografii 😊

#ZostańWdomu #kulturadlagniezna

Skip to content