Festiwal Smaków Foodtrucków

Gniezno (1)

 

Strefa Piknikowa z food truckami w ramach Dni Miasta w Gnieźnie

 

 

Strefa Piknikowa z food truckami – jemy i bawimy się w wakacyjny weekend w Gnieźnie!

 

 

Co: Strefa Piknikowa z food truckami w Gnieźnie w ramach Dni Miasta

Kiedy: 05-07.07.2019

Gdzie: Plac Świętego Wojciecha

 

Sezon foodtruckowy trwa w najlepsze! W pierwszy lipcowy weekend zapraszamy na Plac Świętego Wojciecha na pełną atrakcji Strefę Piknikową z food truckami.

 

Przez trzy dni, od piątku do niedzieli uczestników będą karmić znane i lubiane food trucki, które przyjadą tu nawet z odległych zakątków Polski.

 

Na wydarzeniu nie zabraknie streetfoodowej klasyki: burgerów, zapiekanek i frytek belgijskich, a także bardziej oryginalnych potraw z kuchni całego świata. W menu znajdą się mniej i bardziej pikantne dania meksykańskie, pełne smaku dania azjatyckie, np. chińskie bułeczki baozi, pad thai, a także krewetki w wielu odsłonach i holenderskie kapsalony.

 

Food trucki obok sycących dań zaserwują także pyszne desery i słodkości. Wśród nich będą m.in. lody tajskie. Orzeźwienie zagwarantuje lemoniada wyciskana ze świeżych cytrusów. Nie zabraknie również piwa. Czy ktoś zna lepszy sposób na słodkie spędzenie weekendu?

 

Strefa Piknikowa z food truckami obok pysznego jedzenia szykuje także moc atrakcji pod chmurką.

 

Oprócz restauracji na kółkach, w Gnieźnie pojawią się atrakcje dmuchane dla najmłodszych i trochę starszych. W strefie wielkich baniek mydlanych, profesjonalni animatorzy nauczą wszystkich jak zrobić ogromne bańki. Dorosłych gości festiwalu zachęcamy do wzięcia udziału w pasjonującej grze terenowej i zawodach jedzenia na czas. Zapowiada się dużo dobrych emocji! Ci, którzy będą szukali chwili wytchnienia, na pewno znajdą ją w strefie chill-outu wypełnionej leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki. Podczas imprezy wybierzemy także głosami uczestników najsmaczniejszego food trucka.

 

Zapraszamy na Strefę Piknikową z food truckami w ramach Dni Miasta w Gnieźnie, od 5 do 7 lipca. W piątek wydarzenie trwa w godzinach 17:00-23:00, w sobotę od 12:00 do 23:00, a w niedzielę od 12:00 do 18:00.

Wstęp bezpłatny.

 

Więcej na:

www.facebook.com/events/473482643420280/

 

Partnerzy:

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie

Browar Amber

 

Partnerzy medialni:

moje-gniezno.pl

Radio Plus

TV Gniezno

Gniezno24.com

 

Skip to content