Klub Fantastyki Fantasmagoria

Mimo, że prawie wszyscy mają dziś telefony komórkowe, maile, konta na facebooku i korzystają z różnych komunikatorów, które ułatwiają porozumiewanie się oraz dzielenie się opiniami, żaden porządny Klub Fantastyki nie może działać bez spotkań twarzą w twarz.

Nie inaczej jest i w przypadku Klubu Fantastyki Fantasmagoria. Na cotygodniowych spotkaniach można nie tylko porozmawiać o tym, co ostatnio się obejrzało, przeczytało lub przeżyło, ale także pograć gry planszowe, karciane, towarzyskie oraz wszystkie inne, których wymienić nie sposób. Ostatnio największą popularnością wśród klubowiczów cieszą się „Gra o tron” i „Martwa zima”, ale swoje długie pięć minut miał też „Munchkin” czy „Palce w pralce”. Z pewnością kolejne spotkania przyniosą nowe gry, w które grać będzie można z przyjemnością. Klub organizuje konwent fantastyki, LARPy, gry miejskie, konkursy, prelekcje, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty, wystawy i wiele innych, ciekawych rzeczy.

  • Wiek uczestników: 7-85+
  • Termin zajęć: soboty, od 11:00 do 17:00, Stary Ratusz ul. Chrobrego 40-41 (Dom Powstańca Wielkopolskiego – wejście z dziedzińca, od strony ul. Rzeźnickiej)
  • Instruktorzy: W. Koliński, A. Komosa, P. Dudek, A. Antuszewicz
  • Kontakt: www.fantasmagoria.gniezno.pl lub www.facebook.com/FantasmagoriaGniezno
Skip to content