Fantasmagoria zaprasza na Turniej Star Wars: X-Wing! 26.10.2024

Każdy, kto ma ochotę polatać myśliwcami i zmierzyć się z innymi fanami może wziąć udział w nadchodzącym turnieju Star Wars: X-Wing! Początek już w sobotę, 26 października, w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie.

Turniej zaczyna się o 11.00 i potrwa do 17.00, więc zawodników czeka dzień pełen emocji i strategii! Każdy uczestnik rozegra 3 bitwy po 70 minut. Gra toczy się na oficjalnych zasadach X-Wing 2.5, więc należy przygotować swoje rozpiski w Launch Bay Next lub YASB na punktach XWA!

Każdy, kto nie ma jeszcze swojej floty, nie musi się martwić i otrzyma pomoc. Wystarczy odezwać się na adres: kamil.m.gietkowski@gmail.com

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 października, ale liczba miejsc jest ograniczona (12 osób), więc kto pierwszy, ten lepszy! Link do zapisów znajdziecie tutaj: https://www.longshanks.org/event/20154/

Regulamin gnieźnieńskiego Turnieju w grę bitewną Star Wars: X-Wing

1. Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Fantasmagoria, Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie oraz Fantastyczne Bitewniaki.
  2. Sponsorami nagród oraz upominków są: Stowarzyszenie Fantasmagoria, Polish System Open, Fantastyczne Bitewniaki oraz Jack Customs.
  3. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 26 października 2024 roku od 11.00 do 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie, ul. Łubieńskiego 11.
  4. Głównymi założeniami wydarzenia jest integracja środowiska gier bitewnych i promowanie tychże gier jako wartościowej metody spędzania wolnego czasu wśród szerszego grona odbiorców.
  5. Turniej rozgrywamy na zasadach gry X-Wing 2.5.
  6. Każdy uczestnik rozgrywa 3 bitwy z limitem czasowym 70 minut każda.
  7. Bitwy grane są według oficjalnych scenariuszy, które będą losowane bezpośrednio przed bitwą.
  8. Zgłoszenie na turniej przyjmowane są do 20 października pod tym linkiem: https://www.longshanks.org/event/20154/
  9. Rozpiski należy zrobić w darmowym programie Launch Bay Next lub YASB na punktach X-Wing Alliance. UWAGA gramy na punkty XWA! Nie używamy punktacji AMG.
  10. Wymagania dotyczące komponentów: Wymagane są oryginalne modele, kartoniki i diale.
  11. Limit uczestników turnieju to 12 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  12. Osoby nieposiadające swoich flot proszone są o kontakt mailowy (kamil.m.gietkowski@gmail.com) Organizatorzy są wstanie zapewnić kilka gotowych rozpisek i statków.
  13. W kwestiach nieobjętych regulaminem decydujący głos mają organizatorzy.
  14. Osoby biorące udział w turnieju zgadzają się na publikację swojego wizerunku w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych organizatorów i w relacjach medialnych z wydarzenia.
  15. Życzymy miłej zabawy i niech Moc będzie z Wami!