Fantasmagoria zaprasza na konkurs z okazji 11. urodzin!

Fantasmagoria to dziś kilkadziesiąt osób działających w stowarzyszeniu, pracujących przy realizacji konwentu oraz organizujących aktywności w Klubie działającym w MOK. A to wszystko zaczęło się od pewnego spotkania garstki fantastów w kwietniu 2012 roku!

Data ta jest bardzo ważna dla całej społeczności Fantasmagorii, dlatego jak co roku, nie zapomniano o tym wiosennym jubileuszu! Już 15 kwietnia można wpaść do Starego Ratusza, by wziąć udział w 11. urodzinach Klubu!

Na chętnych będzie czekał tradycyjny konkurs wiedzowy, tym razem tematycznie związany z wszelkiego rodzaju fantastycznymi stworami, które straszą. Smoki, zombie, kosmici, wielkie gady – jeżeli jesteś ekspertem / ekspertką w ich rozpoznawaniu – ten turniej wiedzowy z pewnością jest dla ciebie!

Będą oczywiście atrakcyjne nagrody, a także inne niespodzianki dla wszystkich przybyłych. Warto wpaść, by przeżyć ten dzień z Fantasmagorią!

Czas i miejsce: sobota, 15 kwietnia, 11.00, Dom Powstańca Wielkopolskiego (Stary Ratusz). Wstęp wolny. Zapisy na konkurs na miejscu!

Skip to content