Drugi tydzień ferii w Starym Ratuszu

odlewnia królówm filmowe historiem

Drugi tydzień ferii  w Starym Ratuszu – warsztaty rodzinne
Serdecznie zapraszamy wszystkich na rodzinne przedpołudnia organizowane w ramach ferii. Ponieważ luty w Starym Ratuszu opiera się na wielu historiach, pragniemy zgłębiać przeszłość w atrakcyjnej dla dzieci formie, jaką są warsztaty artystyczne.
we wtorek 4 lutego o godz. 11:00 zapraszamy na Warsztat w Odlewni Królów
Aura nie sprzyja spacerom, ale podczas wtorkowych rodzinnych warsztatów w Starym Ratuszu dzieci wraz z opiekunami dowiedzą się nieco więcej o postaciach, które tworzą gnieźnieński Trakt Królewski. Odlewnia Królów to warsztat, podczas którego uczestnicy przy pomocy silikonowych form własnoręcznie wykonają gipsowe kafle koronowanych w Gnieźnie Królów.

W czwartek 6 lutego zapraszamy do zapoznania się z najnowszą wystawą Filmowe historie na plakacie. Dzieci wraz z opiekunami poznają lub też przypomną sobie niezwykłe postacie i ich historie. Spróbujemy także stworzyć własne opowieści, w których pojawią się Pan Kleks, Koralgol, Janosik czy Reksio.
Zapraszamy serdecznie na rodzinne warsztaty artystyczne we wtorek 4 lutego i czwartek 6 lutego o godz. 11:00. Prosimy o zapisy: staryratusz@mok.gniezno.pl           t. 512 411 867 bądź kontakt poprzez staroratuszowego facebook’a czy instagrama.
Skip to content