„Domowe Kolędowanie” – konkurs wokalny dla dzieci i młodzieży

Uwielbiasz śpiewać? Chcesz żeby Twoje wykonanie kolędy zobaczyło całe miasto? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Miejski Ośrodek Kultury ogłasza konkurs wokalny dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. „Domowe Kolędowanie” to propozycja na trudne czasy. Nie możemy zaprosić młodych wokalistów do naszej sali widowiskowej i stąd pomysł na konkurs on-line.

Wykonawcy zostaną podzieleni na dwie kategorie wiekowe: I – od 5 do 8 lat, II – od 9 do 12 lat.  W obu wyłonieni zostaną zdobywcy pierwszych trzech miejsc. Dla laureatów przewidujemy atrakcyjne nagrody rzeczowe. Aby wziąć udział w muzycznej rywalizacji należy przesłać do Miejskiego Ośrodka Kultury nagranie za pośrednictwem serwera zewnętrznego (www.wetransfer.com) na adres domowekoledowanie@mok.gniezno.pl, w terminie do 16 grudnia (godz. 13.00). Wyboru najlepszych wykonań dokona profesjonalne Jury. Werdykt ogłoszony zostanie dzień później – 17 grudnia. Nagrodzone wykonania staną się częściami mini koncertu kolęd on-line, który wyemitujemy na naszym profilu na Facebooku tuż przed wigilią.

Szczegółowe zasady i regulamin dostępne poniżej.

regulamin i karty zgłoszeniowe