Do Dzieła! Tym razem odsłona ceramiczna!

W piątek, o 18.00 po raz kolejny zapraszamy na otwarty warsztat Do Dzieła!

Tym razem uczestnicy warsztatu skoncentrują się na glinie. Miejski Ośrodek Kultury otworzył w tym sezonie kulturalnym sekcję ceramiczną i z powodzeniem od miesiąca uczestnicy pracują w aż pięciu grupach. Wiedząc, że nie każdy ma szansę zapisać się na cykliczne zajęcia, MOK zaproponował wariant tzw. jednorazowy. Tym samym wraz z instruktorką Katarzyną Janiec – każdy, kto ma wolne popołudnie oraz gotowość do pracy w glinie może czuć się zaproszony.

• Spotkanie jest płatne 50 zł/ osoba (płatne podczas spotkania). W kwocie zawarte są materiały warsztatowe.
  • Warto jest zapisać się wcześniej – dzwoniąc do MOKu – 61 426 46 30, w wiadomości na mediach społecznościowych MOKu lub mailowo – zapisy@mok.gniezno.pl
  • Przestrzenią, w jakiej będzie realizowany warsztat, jest pracownia ceramiczna w Miejskim Ośrodku Kultury, ul. Łubieńskiego 11.