Dla Najmłodszych. Wszystkie ruchy dozwolone – mini orkiestra

Cykl dla najmłodszych. Wszystkie ruchy dozwolone wpisał się już na stałe w kalendarz warsztatów rodzinnych proponowanych przez Stary Ratusz.

Po cieszącej się ogromnym zainteresowaniem sensoplastyce, zapraszamy na drugą-muzyczną odsłonę. – MINI ORKIESTRĘ w niedzielę 27 października.
Ruchy 10-1
W związku z dużym zainteresowaniem oraz potrzebą, jaka pojawiła się także u starszych dzieci – proponujemy podział na dwie grupy. O godz. 11:00 zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 0-24 m-ce życia, o g. 12:00  rodziny z dziećmi 2-5 lat!
Zajęcia polegać będą na zaanimowaniu przestrzeni, w której rodzice będą muzykować ze swoimi pociechami. Wspólny taniec, śpiew i gra na instrumentach w relacji rodzic-dziecko . Każdy przejaw rozwijania muzykalności w tym warsztacie będzie mile widziany. Zaproszeni niech się czują wszyscy!
Granie na instrumentach będzie głównym elementem tego warsztatu. Skorzystamy z bumbum rurek, marakasów i innych instrumentów perkusyjnych i własnych ciał.  Nie zabraknie jednak wspólnego tańca i śpiewu.

Czekamy na zapisy pod adresem  staryratusz@mok.gniezno.pl  bądź na profilu facebookowym Starego Ratusza…

Skip to content