Dla Najmłodszych – sensoplastyka 15.12.2019

Cykl Dla Najmłodszych. Wszystkie ruchy dozwolone powoli wpisał się na dobre w kalendarz warsztatów familijnych proponowanych przez Stary Ratusz.

Zapraszamy na drugą grudniową – SENSOPLASTYKĘ, która odbędzie się 15.12, w niedzielę, o godz. 11:00. Tym razem będzie wyjątkowo świątecznie i tradycyjnie. Warto pojawić się ze szkrabami w wieku 6 m-cy do 4 lat, wcześniej wpisując się na listę uczestników za pomocą maila: staryratusz@mok.gniezno.pl bądź na fb Starego Ratusza.
Naturalne, pachnące, tęczowe, apetyczne i bardzo odkrywcze warsztaty, dzięki którym, zarówno mali, jak i duzi mogą przekraczać granice wyobraźni podczas znakomitej zabawy. Czyli twórcze warsztaty z elementami metody Senospolastyka®.
Sensoplastyka® wpływa na stymulację wszystkich zmysłów: węchu, wzroku, dotyku, słuchu, smaku
Edukacja plastyczna od pierwszych chwil życia wpływa na optymalny rozwój całego organizmu. Stymulując receptory wpływamy na rozwój połączeń nerwowych w mózgu. Im jest ich więcej tym łatwiej nam się myśli, tym sprawniej przebiegają wszystkie procesy analizy i syntezy w umyśle zarówno małego dziecka jak i osób dorosłych.
Celem warsztatów jest przede wszystkim relaks i zadowolenie uczestników. Czerpiąc z idei arteterapii – nie liczy się efekt lecz akt tworzenia.

zostało jeszcze kilka miejsc…

zapraszamy
Ruchy 12-1 (1)
Skip to content