Deszczowe zakończenie lata z Patryczkiem Panem

Momentami w strugach deszczu, Patrick The Pan z zespołem wystąpili 30 sierpnia na dziedzińcu Starego Ratusza symbolicznie zamykając cykl wakacyjnych imprez miejskich. Koncert, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury, odbył się w ramach profilaktycznego cyklu Urzędu Miejskiego w Gnieźnie.

Mimo, że do ostatniej chwili opadów nie było, i wszyscy mocno trzymali kciuki by ciemne chmury przeszły bokiem, niemal jak na zawołanie, gdy o 20:35 zespół wchodził na scenę z nieba dosłownie lunęło. Okazało się, że nie odstraszyło to ogromnej większości zgromadzonych na dziedzińcu fanów. I jak się okazało, warto było zostać, gdyż schroniona pod parasolkami publiczność miała okazję wysłuchać znakomitego koncertu, któremu padający raz mocniej, raz nieco słabiej deszcz, wyłącznie dodawał niepowtarzalnego nastroju.

Galerię zdjęć z poniedziałkowego wieczoru można obejrzeć na profilu społecznościowym MOK.

Koncert, podobnie jak cały cykl wydarzeń pod hasłem „Nie biorę, nie piję… żyję!” jest finansowany z budżetu Miasta Gniezna, ze środków pochodzących z opłat za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.

 

Skip to content