Co Powstanie Styczniowe miało wspólnego z Gnieznem? Gra terenowa rozwiąże tą tajemnicę!

Powstanie Styczniowe nie jest z pewnością aż tak mocno zakorzenione w pamięci gnieźnian, to jednak są w mieście miejsca, które zachowują pamięć o tamtych wydarzeniach. Z okazji 160. rocznicy tego zrywu narodowościowego, Miejski Ośrodek Kultury wspólnie z I Liceum Ogólnokształcącym zaprasza wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w grze miejskiej, której tematem przewodnim będzie właśnie Powstanie Styczniowe.

Do gry zgłosić mogą się trzy osobowe zespoły uczniów szkół ponadpodstawowych wraz z opiekunem.Uczestnicy powinni posiadać ogólną wiedzę historyczną i zdolności manualne, oraz telefon z dostępem do Internetu.

Zgłoszenia drużyn będą przyjmowane w Miejskim Ośrodku Kultury lub elektronicznie: sekretariat@mok.gniezno.pl do 15 maja 2023 r.

Szczegółowych informacji na temat gry udziela koordynatorka wydarzenia, Kamilla Kozłowska, mail:kamillakozlowska@mok.gniezno.pl, tel.: 789 265 274.

Regulamin gry Powstanie Styczniowe