



We współpracy z Waldkiem Stube MOK zaprasza na comiesięczne spotkania, w których uczestnicy wymieniają się spostrzeżeniami, wspólnie inspirują do twórczych rozwiązań. To kreatywna przestrzeń do organizacji plenerów w przyszłości, organizowania spotkań z ważnymi dla fotografii ludźmi, a jeśli pojawi się potrzeba – także do przeprowadzenia warsztatów tematycznych.
Spotkania są otwarte, a udział w nich może wziąć każdy, kto interesuje się fotografią. Niezależnie od stopnia zaawansowania, MOK zaprasza do udziału. Tematem przewodnim tego miesiąca są odbicia.



Wszystkim, którzy mają ochotę spróbować tego działania – polecamy zapisy – w standardowych formach: zapisy@mok.gniezno.pl, 614264630 bądź w wiadomościach prywatnych na FB/IG…
Przypominamy, że działanie jest płatne: 50 zł/os. (koszt pokrywa materiały, instruktora i dwa spotkania – jedno – formowanie gliny, drugie – szkliwienie).


MOK zaprasza dwa razy w miesiącu na, prowadzone przez Ewę Woźniak, spotkania, w których dzieci/młodzież (od 7r.ż.) i rodzice wspólnie rozciągają się, relaksują. Zajęcia są bezpłatne – należy wziąć ze sobą własne karimaty oraz koce. Rodzinne niedziele warto spędzić w MOKu.

Klub włoski w MOK narodził się z miłości do Włoch. Jest miejscem spotkań wszystkich pasjonatów włoskiej kultury, historii, kuchni i języka. Jest propozycją kontynuacji działalności Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Włoskiej, które istniało w Gnieźnie w latach 90-tych. Nasz klub współpracuje z miastami partnerskimi – Corfino Pierwsza Stolicą Włoch oraz Anagni – Miastem Papieży. Klub otwarty jest dla każdego. Odbywające się w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie spotkania są propozycją comiesięczną.

(warsztatowo-teatralnie, gry i zabawy wielkanocne, zwyczaje wielkanocne)
To propozycja skierowana do rodzin – doskonała okazja, by wspólnie z dziećmi przenieść się w czasie i poznać realia życia w średniowiecznym grodzie. Każde spotkanie jest unikalne, a jego uczestnicy odkryją fascynujące aspekty codziennego życia naszych przodków. Specjalnym gościem każdego spotkania jest Dobrodziej – zaprzyjaźniony edukator i odtwórca historyczny. Wprowadzi on uczestników w świat średniowiecznych zwyczajów, obrzędów, kuchni.
Zapraszamy rodziny z dziećmi od 5. roku życia.


