Chór Dzwon wystąpił w kościele oo. Franciszkanów.

Blisko 130 osobowa widownia wysłuchała w niedzielny wieczór, 10 marca koncertu pasyjnego w wykonaniu Chóru Męskiego Towarzystwa Śpiewaczego DZWON. Tradycją stały się w okresie Wielkiego Postu koncerty DZWONU działającego przy MOKu.

W murach kościoła franciszkańskiego w Gnieźnie odbyła się kolejna odsłona koncertu połączona ze słownymi utworami poetyckimi nawiązującymi do pieśni, które wykonał Chór Męski – Towarzystwo Śpiewaczego Dzwon. Rozważania poprowadził Andrzej Duras. W koncercie w tym toku usłyszeliśmy min. PARCE DOMINE, STABAT MATER, CRUCEM TUAM, DE PROFUNDIS, czy MATKO BOLESNA.

Na wydarzenie zaprosił proboszcz parafii oraz chór Dzwon wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Gnieźnie, przy którym działa obchodzące w tym roku 160.lecie działalności Towarzystwo DZWON.