„Całe życie w dresach” w reż. Przemka Prasnowskiego Fundacji „Barak Kultury”

Świetny wieczór za nami. Z wieloma z Was udało nam się zobaczyć podczas spektaklu Fundacji Barak Kultury „Całe życie w dresach” w reż. Przemka Prasnowskiego i rewelacyjnym wykonaniu Justyny Tomczak – Boczko. ❤️❤️❤️ Spektakl jest próbą opowiedzenia o doświadczeniu bycia matką niepełnosprawnego Jeremiego. Energia, ważne i dobrze, że wypowiedziane refleksje, a nade wszystko szczerość i olbrzymi dystans do rzeczywistości. To wszystko wydarzyło się na naszej scenie. W wieczór przed Międzynarodowym Dniem Osób Niepełnosprawnych. Drodzy i Drogie – dobrego dnia. Widzimy się o 18.00 w Parku Trzech Kultur! Do zobaczenia! 😉😉 —- Spektakl odbył się w ramach projektu „Jesteśmy Równi”, finansowanego ze środków budżetowych Województwa Wielkopolskiego, które pozostają w dyspozycji Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej.