„Całe życie w dresach” – spektakl Fundacji „Barak kultury” w MOKu

Miejski Ośrodek Kultury może pochwalić się już wieloma współpracami z organizacjami pozarządowymi. W ramach kolejnej z nich, zaprasza na spektakl Fundacji „Barak Kultury” pt. „Całe życie w dresach”, który odbędzie się 2 grudnia, o g. 18.00 w Sali Widowiskowej MOK.

Spektakl „Całe życie w dresach” to próba opowiedzenia o doświadczeniu bycia matką niepełnosprawnego Jeremiego. Justyna Tomczak-Boczko, opiekę nad synem traktuje jako sztukę życia, w której poczucie humoru jest niezbędne. Bo jej życie nie jest ani tak smutne, ani tak przerażające, jak by się mogło wydawać. Być może dlatego, czasem słyszy od znajomych: „Justyna, ty w ogóle nie wyglądasz na matkę niepełnosprawnego dziecka”. Podczas spektaklu, grając samą siebie, opowiada o swoim życiu z dużym dystansem i zaskakującą dawką czarnego humoru.

Premiera spektaklu odbyła się  listopadzie 2016, w sobotę 2 grudnia będzie ją można zobaczyć za darmo w Miejskim Ośrodku Kultury.

———————————————————————

Spektakl odbędzie się w ramach projektu „Jesteśmy Równi”, finansowanego ze środków budżetowych Województwa Wielkopolskiego, które pozostają w dyspozycji Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej.