„Bądźma ludźmi, szak! Rzecz o gwarze gnieźnieńskiej”

Już 17 października 2018 r. o g. 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie odbędzie się premiera wydawnictwa autorstwa prof. Włodzimierza Bulikowskiego pt.  „Bądźma ludźmi, szak! Rzecz o gwarze gnieźnieńskiej”, będącego pokłosiem projektu pn.  „Blubrajmy na Fyrtlu!” dofinansowanego ze środków dotację Narodowego Centrum Kultury w ramach prestiżowego programu „Ojczysty – dodaj do ulubionych 2018”.

W spotkaniu promocyjnym wezmą udział przede wszystkim członkowie zespołu redakcyjnego publikacji: prof. Włodzimierz Bulikowski, Andrzej Malicki, Jarosław Mikołajczyk oraz prof. Eliza Grzelak.

Uwaga! Uczestnicy spotkania będą mogli otrzymać bezpłatny egzemplarz publikacji, która nie trafi do sprzedaży detalicznej, ale zasili zasoby Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna oraz bibliotek szkolnych w Gnieźnie.

Zadanie Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie pn. „Blubrajmy na Fyrtlu!” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Ojczysty – dodaj do ulubionych 2018”.

Skip to content