Aleksandra Wiecka zdradzi tajemnice wytwarzania wosków sojowych – spotkanie autorskie w Starym Ratuszu.

Stworzyła markę naturalnych świec sojowych, które cieszą się popularnością – nie tylko wśród gnieźnian ale nawet w odległym Dubaju – Aleksandra Wiecka – bo o Niej mowa wydała właśnie e-booka, w którym zdradza tajniki pracy nad zapachowymi woskami sojowymi. MOK serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie, które odbędzie się 31 stycznia, o g. 18.00 w Starym Ratuszu.

Wydaje się, że rosnąca potrzeba wykonywania metodą “diy – do it your self” –  a więc zrób to sam, oraz popularność naturalnych świec sojowych spowodowały, że przedsiębiorczyni z Gniezna – Aleksandra Wiecka postanowiła wydać e-booka, w którym zdradza nieco z tajników swojej pracy. 

“Aromatyczne woski zapachowe DIY” bo tak nazywa się publikacja zapewnia kompleksowe informacje: jak znaleźć wosk sojowy, różnice między olejkami eterycznymi i zapachowymi, jak wykonać własne aromatyczne woski zapachowe – zależnie od naszego celu i…więcej można dowiedzieć się czytając!

Wszystkich, którzy o e-booku chcieliby podyskutować z autorką, Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na spotknie autorskie 31 stycznia, o g. 18.00 do Starego Ratusza. 

 

 Skip to content