KFA 2022: Adam Walny zawładnął Dziedzińcem i licznie zgromadzoną publicznością!

Niezwykłe emocje, doświadczanie historii w zupełnie inny sposób, a także niezwykła i bardzo charakterystyczna scenografia – tak możnaby w  jednym zdaniu opisać dwa spektakle, które odbyły się na Dziedzińcu Starego Ratusza 8 i 9 lipca. Miedzy Adamem Walnym autorem i jednocześnie jedynym aktorem tegorocznej edycji Gnieźnieńskich Spotkań Teatralnych “Bez Kurtyny”, a licznie zgromadzoną publicznością nawiązała się niezwykła relacja, dzięki której wieczorne godziny na Dziedzińcu Starego Ratusza minęły w niezwykłej atmosferze. Zarówno przedstawienie “Noe” jak i “Hamlet” wypełniły Dziedziniec sporą rzeszą uczestników, zainteresowanym nie tylko samym przedstawieniem jak i scenografią, którą po spektaklach można było samemu sprawdzić, dotknąć i wypróbować jak to jest być tytułowym bohaterem przedstawień. ————————————————————————————————————— Sponsorem wydarzenia jest firma BestPol.