Stowarzyszenie MAKI z okazji 15-lecia ŚDS „Dom Tęcza” zaprasza na Koncert Charytatywny  „Edith Piaf i Oni…”

 Stowarzyszenie MAKI z okazji 15 – lecia ŚDS „Dom Tęcza” zaprasza na Koncert Charytatywny  „Edith Piaf i Oni…”

Stowarzyszenie MAKI (Miłość, Aktywność, Korzyść, Integracja) to inicjatywa rodziców osób z niepełnosprawnością intelektualną. Chęć wsparcia naszych dzieci i potrzeba zmian  w ich życiu stała się fundamentem wspólnego zaangażowania. Stowarzyszenie MAKI od 15 lat prowadzi Środowiskowy Dom Samopomocy „Dom Tęcza” w Gnieźnie dla 40 osób z niepełnosprawnością intelektualną i autyzmem. Chcąc podziękować społeczności lokalnej za tak pozytywne wspieranie naszych działań przez tyle lat pragniemy zaprosić mieszkańców Gniezna na Koncert Charytatywny.

Program pt. „Edith Piaf i Oni” osnuty jest wokół relacji Edith Piaf z najważniejszymi mężczyznami Jej życia. Utwory muzyczne przeplatają się tu z tekstami budującymi opowieść o miłości, szczęściu i dramatach… Oprócz wielkich przebojów Piaf usłyszeć można znane utwory z repertuaru m. in. Yvesa Montanda, Charlesa Aznavoura, Georgesa Moustakiego, czy Gilberta Bécaud.

Piosenki w wykonaniu wokalistów zabrzmią po francusku i po polsku, w solowych wersjach, a także w duetach. Niezaprzeczalnym walorem koncertu są nowe, interesujące aranżacje Mariusza Dubrawskiego nawiązujące do tradycji piosenki francuskiej. Twórczyni programu Justyna Bacz – piosenkarka, lingwistka, autorka tekstów, muzyki i przekładów piosenek, zaprosiła do udziału w koncercie znakomitego wokalistę francuskiego, aranżera i kompozytora  –  Chrisa Schittulli.

Artystom towarzyszy duet wybitnych muzyków: Mariusz Dubrawski – pianista, kompozytor i autor aranżacji oraz akordeonista – Karol Podkul.

Bilety w cenie 65,00 do nabycia:

– w siedzibie Stowarzyszenia MAKI ul. Sikorskiego 12 w Gnieźnie

– na kupbilecik.pl

Organizator:    Stowarzyszenie MAKI

Patronat Honorowy:  Prezydent Miasta Gniezna

Współorganizator:  Miejski Ośrodek Kultury

Patronat Medialny: TV Gniezno; Radio Plus Gniezno, Gniezno24.com

Skip to content