Spektakl dla dzieci na Winiarach już we wtorek, 27.08, g. 17.00

Zapraszamy na ostatni Objazdowy Dom Kultury w ramach Królewskiego Festiwalu Artystycznego w te wakacje. Tym razem spotkamy się na Winiarach – na placu między kościołem bł. Radzyma Gaudentego a Biedronką. Pokażemy razem z Kulturką, znaną dobrze naszym najmłodszym odbiorcom fenomenalny spektakl „Dbamy o świat”. Widzimy się 27.08, g.17.00! — Wydarzenie realizowane przy wsparciu finansowym Miasta […]

Muzyka Polskich Katedr (23.08.2024)

Niezwykle poruszający WIECZÓR dzięki koncertowi z cyklu „Muzyka Polskich Katedr”. Mieliśmy tę ogromną przyjemność partnerować razem z Królewskie Gniezno przy organizacji tego wydarzenia fantastycznemu zespołowi Bona Fide. Stowarzyszenie Wielkopolan. Dźwięki nie do opisania wybrzmiały dzięki Łukaszowi Kuropaczewskiemu, Maciejowi Frąckiewiczowi oraz Orkiestrze Św. Marcina. Dziękujemy jeszcze raz za tak wzruszający koncert!