Spektakl „Mój Chrystus połamany”

3 grudnia 2017 r. o godz. 15.00 zapraszamy serdecznie do Miejskiego Ośrodka Kultury na spektakl pt. „Mój Chrystus połamany” w wykonaniu mieszkańców Ośrodka „Spokojna Przystań” w Gnieźnie pod kierunkiem Pana Andrzeja Malickiego. Spektakl jest efektem projektu „Ostatnia Mila 3”. Wydarzenie jest realizowane we współpracy z Gnieźnieńskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku. Wstęp wolny!

Edukacja bliżej sztuki

W MOKu od wielu lat realizowany jest projekt pt. „Edukacja bliżej sztuki” czyli zwiedzanie wystaw połączone z zajęciami plastycznym dla dzieci. Dzisiejsze zajęcia były jednak szczególne, odwiedziła nas Pani Ela Binkowska. Wystawę prac Pani Elżbiety mogliśmy podziwiać od 9 listopada w Dużej Galerii.

Seminarium Tai chi

W dniach 25-26.11.2017 odbyły się warsztaty Tai chi. Uczestniczyło w nich około 20 osób z całej Polski. Na zaproszenie gnieźnieńskiej sekcji, seminarium prowadził Howard Choy, który kilkukrotnie odwiedzał Gniezno. Seminarium obejmowało naukę formy oraz aplikacje do niej (zastosowania), Qigong (relaksację) 18 Dłoni Lohan (ciekawostka: chyba pierwsza oficjalna nauka w Polsce, ponieważ do tej pory tylko […]