Propozycja niecodzienna – MAM TĘ MOC

Dziś #kulturadlagniezna – FIZYCZNA!

Mamy kilka powodów, by zaprosić Was dziś do wzięcia udziału w niezwykłej akcji… @mamtemoc to świetna propozycja! To niesamowita porcja wyzwań proponowanych przez @Dynamic strong. Wszelkie informacje znajdziecie poniżej – my GORĄCO Was w ten piękny słoneczny piątek zapraszamy!

BRAKUJE WYZWAŃ DZIECKU????

Mamy dla Was coś niesamowitego, co dzieciaki wymęczy a Wam pozwoli na chwilę oddechu. Dodatkowo dzieci będą miały motywację w postaci zdobycia medalu limitowanego i stworzonego specjalnie na ta okazję.

Zapisy na bieg od 12:00 dnia .07.04.2020 do godziny 23:59 10.05.2020 roku

Challenge MOC NINJA wyzwanie wirtualne oznaczające, że każdy z uczestników sam decyduje o czasie wykonania zadania, miejscu, a nawet o współtowarzyszach doli i niedoli treningowego wyzwania NINJI. . #MOCNINJA ma przede wszystkim charakter charytatywny i zdrowotny. Wszystkie jego warunki opierają się na tzw. „umowie dżentelmeńskiej” zawartej między nami wszystkimi, nikt nikogo nie sprawdza. Wierzymy sobie wszyscy na wzajem. To podstawowa zasada, jaką się kierujemy!

Na czym polega?

Otóż…

po zarejestrowaniu się i dokonaniu wpisowego otrzymasz na maila tygodniową rozpiskę wyzwań NINJA, które dziecko ma wykonać, by mieć zaliczone zadanie. Zadań jest 7 i powtarzamy je 2 razy po kolei. Wyzwanie trwa 2 tygodnie i w tym czasie dziecko musi wykonać wszystkie treningi. Treningi są proste, do wykonania w domu. Nie mierzymy tu czasu, ale wyzwanie powinno być wykonane w całości od razu, nie może być rozłożone w czasie.

challenge moc ninja

Bez jakiejkolwiek spiny dziecko zalicza kolejno wyzwania i czekajcie na przepiękny, LIMITOWANY wyjątkowy i niepowtarzalny medal, zaświadczający, że zdobyło dziecko MOC NINJI. Medal ten będzie 1 ze wszystkich sprawności Ninki do zdobycia.

Przed rejestracją / zakupem pakietu zapoznaj się z Regulaminem WYZWANIA, który znajdziesz TUTAJ

i…do dzieła!

Zasady:

wyzwanie ma charakter wirtualny, a więc to dziecko wybiera porę i miejsce wykonania zadania

po dokonaniu rejestracji dziecko ma czas do godziny 23:59 dnia 24.05.2020 roku na wykonanie wyzwania

po zaliczeniu prześlij zdjęcia dziecka z każdego treningu ( UWAGA!!!! w jednym mailu 14 zdjęć)

– ZDJĘCIA wyślij na adres maila: kontakt@mamtemoc.pl

– minimum 10 złotych z każdego medalu trafia na konto pomocy dla Klubu DYNAMIC STRONG, by przetrwał

– medale zaczniemy wysyłać wg regulaminu ♥

#ZostańWDomu #kulturadlagniezna

Skip to content