Mistrzowska szkoła Elżbiety Binkowskiej

Wszystkich, którzy interesują się sztuką i jej tworzeniem serdecznie zapraszamy do Starego Ratusza na intensywne weekendowe warsztaty twórcze 22, 23 i 24 marca 2019 r.

To warsztaty dla młodzieży i dorosłych, osób dopiero początkujących, jak i zaawansowanych w temacie. To propozycja dla chcących czegoś się nauczyć, zdobyć wiedzę lub poszerzyć swoje umiejętności pracy i świadomości plastycznej.

Warsztaty mają na celu uwolnienie twórczego potencjału i obudzenie kreatywności w uczestnikach. Będą mieli oni szansę rozpoznać swoje możliwości w zakresie plastyki, poznać konkretne narzędzia pracy i stworzyć kompozycję na płaszczyźnie pod kierunkiem znanej gnieźnieńskiej artystki Elżbiety Binkowskiej.

WSTĘP WOLNY!

ilość miejsc ograniczona/ wiek uczestników 15 +/ Stary Ratusz – wejście od ul. Chrobrego

22.03 / g. 16.00-18.00

23.03/ g. 9.00-18.00

24.03/ g. 9.00-18.00

UWAGA – materiały do warsztatu po stronie uczestników!

informacje i zapisy: staryratusz@mok.gniezno.pl

Elżbieta Binkowska – malarka, ilustratorka, graficzka, pedagog. Pochodzi z Gniezna, gdzie obecnie mieszka i tworzy. Zrealizowała wiele wystaw w Polsce i za granicą (głównie w Holandii, Niemczech i Belgii). Jej prace znajdują się w kolekcjach m.in. w Holandii, Francji, Niemczech, Dani, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Japonii. Jest współautorką podręczników do plastyki dla szkół podstawowych. Prowadzi plenery i różnego rodzaju warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży. W swojej twórczości wypracowała własny, rozpoznawalny styl. Jej obrazy i ilustracje, według słów artystki, mają dawać wytchnienie od codziennych problemów i egzystencjalnych rozterek.

One good deed can change everything.

Skip to content