Komunikat dotyczący wznowienia działalności

Drodzy Państwo!
W związku z obowiązującymi wytycznymi związanymi z epidemią SARS-Cov-2 – COVID-19 informuję, że Miejski Ośrodek Kultury oraz Stary Ratusz wznawiają działalność.
Nadal podtrzymujemy działania w sieci i bardzo Państwa zachęcamy do korzystania z tejże oferty za pośrednictwem facebooka i strony internetowej.
Ponadto zapraszamy Państwa do korzystania z oferty przygotowanej przez nasz zespół w budynku MOK i Starego Ratusza, w sposób bezpieczny, na podstawie obowiązujących zaleceń. Na ten moment wytyczne, które nas obowiązują to ograniczenie ilości osób w salach oraz w plenerze w celu przestrzegania wymogu dotyczącego dystansu przestrzennego. Wszystkie prowadzone przez nas czynności tj. dezynfekcja budynków, mierzenie temperatury, konieczność noszenia maseczek, zbieranie oświadczeń, będą przeprowadzone przez nasz zespół sumiennie, aby zapewnić Państwu maksymalne bezpieczeństwo.
Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas wytycznymi. Korzystanie z oferty kulturalnej MOK i Starego Ratusza jest jednoznaczne z akceptacją wytycznych.

Skip to content