26 kwietnia – piątek z Drum Work

 

DRUM WORK

W ramach działania Daj się wciągnąć w Stary Ratusz w kwietniu na różny sposób chcemy zabrać Gnieźnian w PODRÓŻ. Tym razem podczas warsztatów i wieczornego koncertu wybrzmią rytmy gorącej Afryki. Zespół Drum Work to grupa profesjonalnych multiperkusistów, którzy na swoim koncie mają współpracę z gwiazdami estrady oraz niezliczone koncerty w całej Polsce oraz Niemczech, Estonii, Holandii, Szwecji, Hiszpanii i Maroko.

Zaproszeni do Starego Ratusza najpierw przeprowadzą warsztat bębniarski, Każdy uczestnik będzie miał swój bęben do dyspozycji. Instrumenty, których Drum Work używa, pochodzą z Afryki Zachodniej, Kuby i Brazylii co gwarantuje niesamowitą moc i bogactwo brzmieniowe. Podczas warsztatów muzycy z uczestnikami stworzą dynamiczny i zróżnicowany rytmicznie utwór z afrykańskim zaśpiewem. By uczestniczyć w warsztacie należy zapisać się, wysyłając zgłoszenie pod adres: staryratusz@mok.gniezno.pl Zapraszamy do uczestnictwa w warsztacie młodzież i dorosłych (wiek: 10+)

O koncercie zaplanowanym na godz. 20:00 trudno cokolwiek powiedzieć. Muzycy nie ukrywają, że często dają ponieść się emocjom, przez co każdy ich występ jest niepowtarzalny. Podczas tworzenia repertuaru szukają inspiracji w bogactwie muzyki afrykańskiej, kubańskiej czy brazylijskiej. To daje pełne przeświadczenie o gorących rytmach słyszanych podczas koncertu.

Zapraszamy bardzo serdecznie na warsztaty, które zaplanowane są na godz. 17:00 oraz na koncert o godz. 20:00, 26 kwietnia w piątek, na parterze Starego Ratusza w Gnieźnie.

To będzie niezapomniane wydarzenie!

 Drum work

Skip to content