Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

Zapraszamy do udziału w 24. edycji największego festiwalu kolęd w Polsce.

Pierwszy etap odbędzie się 16 grudnia 2017 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie.

Rozpoczynamy przygotowania do 24. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika. Zapraszamy  wszystkich chętnych do udziału udostępniamy na Wsze ręce regulamin konkursu, oraz kartę zgłoszenia. Czekamy na Wasze zgłoszenia życząc Wam nieustającej radości z pracy na rzecz krzewienia kultury i tradycji.

Karty zgłoszenia i regulaminy do pobrania również w Miejskim Ośrodku Kultury ul. Łubieńskiego 11, 62-200 Gniezno.

I etap – PRZESŁUCHANIA ELIMINACYJNE – odbędą się w dniach 2-27 grudnia 2017 r. w blisko 40 ośrodkach w Polsce, na Ukrainie i Białorusi. Szczegóły z datami eliminacji w poszczególnych miejscowościach w zakładce I ETAP.

Finał Festiwalu odbędzie się w Będzinie dniach 11-14 stycznia 2018.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 27 listopada 2017 r.

Udział w Festiwalu jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich, którzy ukończyli 6 lat i chcą ożywić najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki śpiewając je solowo bądź w chórach i zespołach wokalnych i wokalno-instrumentalnych. Festiwal przeznaczony jest dla amatorów (w tym uczniów i absolwentów szkół muzycznych I stopnia).

Wszystkie informacje szczegółowe można znaleźć na stronie www.mfkip.pl.

fkip karta-zgloszenia_2017

fkip Regulamin_2017