Wstępny nabór wystawców na Jarmark Św. Wojciecha

Podobnie jak przed rokiem, niepewność towarzysząca organizatorom imprez nadal nie pozwala na planowanie ich z dużym wyprzedzeniem. Dlatego, przed podjęciem ostatecznej decyzji o tegorocznej edycji Jarmarku Świętego Wojciecha, organizatorzy – Urząd Miejski oraz Miejski Ośrodek Kultury – ogłaszają wstępny nabór wystawców, zainteresowanych wzięciem udziału w wydarzeniu.

Ilość nadesłanych zgłoszeń pomoże podjąć ostateczne decyzje, dotyczące lokalizacji i rozmiarów stoisk, na których handlujący będą mogli wystawić swoje towary tak, by wydarzenie przeprowadzić w bezpieczny sposób i dla wystawców, i dla odbiorców.

Planowany termin Jarmarku to 23-24 kwietnia. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego do 13 marca włącznie. Co ważne, wypełnienie wstępnego formularza nie jest jednoznaczne z podpisaniem umowy – jest to deklaracja chęci udziału w imprezie.

Zainteresowani wystawcy mogą także zapoznać się z regulaminem Jarmarku, który będzie obowiązywał podczas ewentualnego podpisania umowy.

Ewentualne dodatkowe pytania w związku z organizacją tegorocznego Jarmarku Świętego Wojciecha można kierować pod adresem: jarmark@mok.gniezno.pl