Wstępny nabór wystawców na Jarmark św. Wojciecha

Jarmark świętego Wojciecha w Gnieźnie to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych imprez Pierwszej Stolicy.  Z uwagi na wciąż obowiązujący reżim sanitarny, w trosce o wzajemne bezpieczeństwo, ogłaszamy
wstępny nabór wystawców.

Przewidywany termin wydarzenia to 23-25 kwietnia 2021 roku. Wstępny nabór pozwoli nam zorientować się, jakie jest zainteresowanie i w jaki sposób musimy się przygotować do jego bezpiecznego zorganizowania.

Wszystkich chętnych zachęcamy do wypełnienia krótkiego formularza
i przesłania odpowiedzi do 24 lutego włącznie. Na podstawie liczby zainteresowanych, podjęta zostanie decyzja o organizowaniu imprezy. Wypełnienie wstępnego formularza nie jest jednoznaczne z podpisaniem umowy.

Formularz dostępny pod linkiem: Wstępny nabór wystawców na Jarmark świętego Wojciecha w Gnieźnie – Formularze Google

Szczegółowe informacje dostępne na stronie mok.gniezno.pl oraz pod numerem 61 426 46 30 wew. 15.