Warsztaty artystyczne – Impresje Teatralne Smyka

„Impresje teatralne Smyka” to projekt w ramach którego, Stowarzyszenie PROMYK i MOK realizują przedsięwzięcia
artystyczne mające na celu upowszechnianie wiedzy na temat Wielkopolski, jej historii, tradycji i obyczajów przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Poprzez organizację przeglądu teatralnego dla dzieci, warsztatów artystycznych dla młodzieży i „Twórczego świętowania” dla całych rodzin pragniemy upowszechniać wśród dzieci i młodzieży najbardziej Wielkopolskie obrzędy związane ze świętami i tradycjami.
Ze względu na pandemię warsztaty artystyczne odbyły się w wersji online. Zachęcamy Was do obejrzenia, wykonania własnej krzyżówki, szopki bożonarodzeniowej czy upieczenia ciasta. To działanie międzypokoleniowe zapewni kontynuację najlepszych wzorców kolejnym pokoleniom mieszkańców Wielkopolski.
Zachęcamy Was do korzystania ze sprawdzonych wzorców. Pamiętajcie o gwarze wielkopolskiej, rozwijajcie talenty kulinarne i twórcze.

Przepis na Pierniki