Spektakl „H2O TO JEST TO!”

Uwaga, uwaga!!! Zapraszamy do obejrzenia pierwszego polskiego spektaklu zrealizowanego w całości na dnie oceanu. Nasi aktorzy wielokrotnie wstrzymywali oddech, chcąc w rzetelny sposób oddać realia życia… na DNIE. Zapraszamy na spektakl podwodny zatytułowany: H2O TO JEST TO! Wszystkim widzom – bez względu na wiek – gwarantujemy fantastyczną zabawę. Już za chwilę poznacie kolorowych, nieobliczalnych i niepoliczalnych mieszkańców Rafy: Rybkę Norris, Kraba Stefana, Ślimaka Waldka, Rekina Młotka, Szkaradniaka Łuskę, Pana Gąbkę, Śledzika Jaśka, Humbaka Fiszbinowicza, Murenę Irenę, Wyjącą Syrenę, Walerego Morświna i Stepującą Krewetkę. Rozsiądźcie się wygodnie w fotelach i z całą rodziną przeżyjcie niesamowite przygody wiecznie mokrych bohaterów. Czas na Bajkę z Ikrą! Teraz Ryby Mają Głos!

W ramach projektu #kulturadlagniezna, który dofinansowany jest ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

#kulturadlagniezna #kulturawsieci #nckultury