„To jest Teraz!” – warsztaty ruchowe dla najmłodszych

„To jest Teraz!” to warsztaty twórcze dla rodzin z dziećmi od 3 roku życia, organizowany przez Stowarzyszenie Kolekttacz, przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Zajęcia odbędą się 27 listopada o 11:00 i obowiązują na nie zapisy.

Idea “To jest Teraz!” spotkania (w) ruchu, powstała z wymiany: myśli, energii, obserwacji, skojarzeń. Zamysł opiera się na pracy ze szczególnymi obiektami sensorycznymi https://intibag.eu/, ważnym uczestnikiem naszego wydarzenia i bodźcem do tworzenia.  Nie dla tych, którzy potrafią tańczyć, ale dla tych, którzy mają ciało. Wspólnie poruszając się, pobudzimy endorfiny i poszukamy przyjemności i samoregulacji będąc w bliskiej relacji z najbliższymi.

Warsztaty poprowadzą: Agnieszka Dubilewicz, Paulina Giwer- Kowalewska i Aniela Kokosza – pedagożki i artystki zajmujące się kreatywną pracą ruchową. Korzystają z narzędzi wywodzących się z techniki tańca współczesnego, improwizacji, nowej choreografii, somatycznych praktyk pracy z ciałem.

Chętnych prosimy o zgłoszenia wraz z informacją o wieku dziecka na adres: staryratusz@mok.gniezno.pl.

Prosimy o zabranie wygodnego stroju i butelkę wody.

Projekt zrealizowany w ramach programu „Kultura w drodze” przygotowanego przez Departament Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.