Roztańczeni ponownie w akcji

Doczekaliśmy się! Po sukcesie pierwszej edycji, gnieźnieńscy sportowcy
i tancerze po raz drugi spotkaj
ą się na jednej scenie. W autorskich układach choreograficznych będzie można podziwiać ich na dziedzińcu Starego Ratusza 20 czerwca o 20:00.

Do tanecznej zabawy zaproszeni zostali reprezentanci przeróżnych dyscyplin sportowych, których zaangażowanie podziwiać na co dzień można podczas meczów piłki ręcznej, futsalu, rozgrywek hokeja na trawie, pokazów jazdy konnej, różnych sztuk walki (boks, karate, capoira), biegów i triathlonu, a nawet lotnictwa. Towarzyszyć im będą instruktorzy tańca związani z gnieźnieńskimi ośrodkami tanecznymi. Tegoroczni roztańczeni przez zaledwie kilka tygodni mieli możliwość przygotować układy taneczne. Wspólnie zaprezentują się w różnych stylach i gatunkach. Efekty ich pracy podziwiać będzie można podczas finału, 20 czerwca na ratuszowej scenie. Tak, jak w zeszłej edycji widzowie będą mogli zagłosować na Najsympatyczniejszą Parę.

Roztańczeni to akcja w całości charytatywna, włączająca wielu sportowców
i tancerzy, ale i widzów w niezwykłe dzieło pomocy. W tej edycji organizatorzy włączają się w pomoc Oldze Miśkiewicz chorej na SMA, chorobę, która bez leczenia jest po prostu wyrokiem. Wciąż brakuje środków na najdroższy lek świata dla małej Olgi. Organizatorzy zachęcają podczas przygotowań do wpłacenia dowolnej kwoty na https://www.siepomaga.pl/olga

Bezpłatne zaproszenia na finał Roztańczonych można odbierać w Miejskim Ośrodku Kultury przy ulicy Łubieńskiego 11. Kolejnych uczestników, ich sylwetki, ale i relacje z treningów śledzić można w wydarzeniu na portalu Facebook.

Skip to content