Najpiękniejsze piosenki Ireny Jarockiej w Starym Ratuszu

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny Królewski Salon Sztuki. Podczas najbliższej jego odsłony zaplanowanej na 10 października, wnętrza Sali Ślubów w Starym Ratuszu wypełnią dźwięki najpiękniejszych piosenek Ireny Jarockiej. Swoim głosem zachwyci Urszula Lidwin.

MOK zaprasza na ponad godzinny recital najbardziej znanych i lubianych utworów Ireny Jarockiej. Publiczność będzie mogła usłyszeć i zaśpiewać wraz z wokalistą takie piosenki, jak „Kawiarenki”, „Kocha się raz”, „Motylem jestem” czy „Wymyśliłam cię”. To znakomita okazja do spędzenia niedzielnego popołudnia z dobrą muzyką.

Artystka, którą będzie można usłyszeć to Urszula Lidwin – piosenkarka związana z Estradą Poznańską, laureatka wielu konkursów i zdobywczyni Grand Prix w Konkursie Piosenki Francuskiej. Jako chórzystka współpracowała między innymi z Ireną Jarocką, Krzysztofem Krawczykiem i Tadeuszem Drozdą. Jej znajomość z Ireną Jarocką zaowocowała projektem „By coś zostało z tych dni” jako wspomnienie i upamiętnienie dorobku artystycznego artystki.

Koncert odbędzie się w niedzielę, 10 października o 16:00 w Sali Ślubów Starego Ratusza w Gnieźnie. Na wydarzenie obowiązują bezpłatne zaproszenia do odbioru już od 1 października w Starym Ratuszu.

Skip to content