Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie autorskie z Elżbietą Śnieżkowską-Bielak

Tomik poezji i dwie powieści: przygodowo-patriotyczna dla młodzieży oraz dedykowana seniorom książka dotykająca relacji między rodzicami a dziećmi. Między innymi to te pozycje literackie przedstawi podczas swojego spotkania autorskiego Elżbieta Śnieżkowska-Bielak. Spotkanie odbędzie się 14 października o 11:00 w sali koncertowej Starego Ratusza.

Autorka, choć sama jest już na emeryturze, cały czas pracuje twórczo. Wcześniej swoje życie zawodowe związała jako nauczycielka języka polskiego, z oświatą. Jest członkinią Dolnośląskiego Oddziału Związku Literatów Polskich we Wrocławiu. W roku 2019 odebrała z rąk Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

Na spotkaniu autorka będzie opowiadać o pracy pisarza na przykładzie swojej drogi twórczej.  Zaprezentuje również najnowszy 10 tomik poezji „Poliptyk sentymentalny”, a także powieść psychologiczną o toksycznych związkach „Taniec z psychopatą”. Będzie też o powieści dla młodzieży – „Odkrywcy zapomnianych śladów”. To książka, ku uwadze dziadków, w której współczesne życie młodych ludzi splata się z historią Polski.

 

Skip to content