Spotkania Klubu Seniora „Tęcza” odbywają się regularnie w każdą środę o godz.15.00. Są bezpłatne.  Uczestnicy dzielą się własną wiedzą i zdolnościami. Są to ludzie, którzy większą część swojego pracowitego życia poświęcili i przepracowali dla dobra naszego miasta i regionu.

Klub Seniora to miejsce spotkań osób starszych, które spędzają razem czas, rozwijają zainteresowania i poznają nowych ludzi. Dodatkowym atutem spotkań seniorów jest możliwość spotkania się w ważnych dla każdego dniach, kiedy samotność jest szczególnie uciążliwa. Najważniejsza jest jednak rodzinna atmosfera i możliwość zrobienia czegoś razem. Uczestnictwo w spotkaniach ofiaruje także poczucie jedności i przynależności do grupy, które jest bezcenne. Umożliwia także realizację własnych pasji. Stanowi źródło niewyczerpanych inspiracji, pole wymiany doświadczeń i poglądów.

Klub Seniora skupia w swoim gronie ludzi starszych – emerytów, rencistów, którzy we wspólnym działaniu i odpoczynku odnajdują zadowolenie i radość życia.
Misją klubu jest zabezpieczanie czasu wolnego osobom starszym i promowanie kultury wśród seniorów poprzez różnorakie działania służące aktywizacji kulturalnej osób starszych.

Zapraszamy w każdą środę o godz. 15.00 – 16.45

sala 402