Zapraszamy na zajęcia dzieci w wieku od 5-10 lat, które wykazują zainteresowania tą dziedziną aktywności, czerpią zadowolenie z faktu tworzenia prac plastycznych.
Zajęcia mają na celu aktywność uczestnika w tworzeniu własnej wiedzy opartej na naturalnej ciekawości oraz  eksperymentowanie z różnymi materiałami plastycznymi. Instruktor dostarcza dzieciom pewnej, określonej wiedzy na temat zasad komponowania prac plastycznych oraz możliwości spontanicznego procesu tworzenia. Uczestnicy poznają główne formy plastyczne oraz wyrabiają otwartą postawę wobec sztuki.

Dzieci uczestniczące w zajęciach plastycznych nabywają wiary we własne siły, we własne możliwości twórcze oraz rozwijają swoją wyobraźnię, aktywność twórczą i  doświadczenia warsztatowe.
W pracowni powstają prace upominkowe z myślą o  rodzicach i dziadkach, jak również elementy świąteczne oraz przedmioty użyteczne z wykorzystaniem recyklingu.

Efekty całorocznej twórczości plastycznej można podziwiać na podsumowującej czerwcowej wystawie połączonej z uroczystym wernisażem, na którą młodzi artyści zapraszają swoje rodziny.

Zapraszamy LISTOPADA

Zajęcia odbywają się:
 WTORKI  – I grupa  godz. 16.00 -18.00 (5-6 lat)
ŚRODY – II grupa  godz. 16.00 – 18.00 (7-10 lat)

 budynek OFICYNA ul. Chrobrego 40/41 (wejście od ul. Rzeźnickiej)

instruktor Arleta Olszanowska