Dom Powstańca Wielkopolskiego w wakacje otwarty także w niedziele

Począwszy od 27 czerwca Dom Powstańca Wielkopolskiego w Gnieźnie czynny będzie w każdą wakacyjną niedzielę. Wydłużone zostaną również godziny zwiedzania ekspozycji w piątki.

Dom Powstańca Wielkopolskiego, mieszczący się w Starym Ratuszu to wystawa stała wspominająca zwycięski zryw Polaków. W każdą wakacyjną niedzielę zwiedzać ją będzie można od 10:00 do 14:00. Wydłużone zostają również godziny otwarcia w wakacyjne piątki. Od 2 lipca wystawa będzie czynna w te dni od 10:00 do 18:00.

Zwiedzanie ekspozycji jest bezpłatne i odbywa się zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego. Grupy zorganizowane chętne na zajęcia z kartami zadań zgłosić należy po wcześniejszym kontakcie mailowym: dompowstanca@mok.gniezno.pl