Cudze chwalicie, swego nie znacie? Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie autorskie z gnieźnianką

„Tysiąc metrów nad ziemią” – taki tytuł nosi debiutancka powieść napisana przez gnieźniankę – Agnieszkę Andrzejczak. Książka, która zbiera dobre recenzje traktuje o jakże aktualnym temacie depresji i niesie niezwykle budujące przesłanie. Z jej autorką będzie można spotkać się i porozmawiać 16 października w Starym Ratuszu.

Bohaterką powieści jest cierpiąca na zaburzenia depresyjne, dziewiętnastoletnia Marta. Nie widząc sensu życia, postanawia popełnić samobójstwo. Po nieudanej próbie, słyszy diagnozę, która jest dla niej jak wyrok – nie będzie mogła chodzić. To nie koniec nieszczęść. Marta odkrywa też tajemnicę, która rani jej serce. Na drodze dziewczyny pojawiają się jednak Michał i Mery i to oni pomagają uzdrowić jej duszę i ciało. W tej powieści religia przeplata się z filozofią, a zakończenie skłania do rozmyślań.

Agnieszka Andrzejczak to autorka tekstów, tancerka, trenerka szybkiego czytania i technik usprawniających uczenie się. Pisarka spotka się z czytelnikami 16 października w Starym Ratuszu. Spotkanie odbędzie się o 18:00. Obowiązują na nie bezpłatne wejściówki do odbioru w Informacji Starego Ratusza.

 

Skip to content