Za nami „Gnieźnieńska Tarczówka”

7 marca b.r. w hali Gosir przy ul. Jolenty odbył się II Halowy Turniej Łucznicy„Gnieźnieńska Tarczówka”. Bardzo dobrze zaprezentowali się członkowie sekcji łuczniczej Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie. W najliczniejszej kategorii DZIECI zwyciężył Mateusz Kolski 224 pkt. W tej samej kategorii 49 pkt. uzyskał Max Kolski. W kategorii MŁODZIEŻ na podium uplasowali się dwaj gnieźnianie: drugie miejsce zdobył Nazar Onyshchenko 252 pkt., na trzecim stopniu podium stanął Damian Grzechowiak 251 pkt. W tej kategorii siódme miejsce zajęła Marta Muszyńska 172 pkt. Pozostali zawodnicy z Gniezna rywalizowali w kategorii ŁUK TRADYCYJNY osiągając następujące wyniki punktowe: Paweł Szymański 176 pkt., Michał Nowak 153 pkt., Robert Andrzejewski 87 pkt.