Seminarium Tai Chi w MOK

W dniach 17 i 18 czerwca 2017 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbyło się seminarium „Chińskie ćwiczenia dla zdrowia” pod okiem nauczyciela Tai Chi oraz Feng Shui, prowadzącego także zajęcia w Europie, Australii i Nowej Zelandii. Uczestnicy zajęć mieli okazję wzmocnić własne ciało,  uwolnić energię wewnętrzną, nauczyć się świadomego oddechu i świadomej pracy z grawitacją, co ma wpływ na stan równowagi i prawidłową postawę sylwetki, a tym samym poprawę funkcjonowania wszystkich narządów wewnętrznych.

Program seminarium zawierał zajęcia dla zaawansowanych, ale także odbył się otwarty wykład połączony z ćwiczeniami podstaw Tai Chi oraz Qigong dla wszystkich chętnych .

Mistrz Howard Choy odwiedził Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie już po raz drugi .