Kolejna polecajka Fantasmagorii

Wciel się w ucznia ostatniego roku Akademii Magii i Szachrajstwa i przystąp do egzaminu końcowego, który polega na ważeniu eliksirów!

Gra planszowa „Wybuchowa mieszanka” to idealna pozycja dla fanów czarów i mieszania mikstur. Jest przeznaczona dla 2-4 graczy, a sama rozgrywka trwa 30-60 minut.

W naszej turze możemy zbierać składniki mikstur, mieszać je i pić (co jest wskazane), ale możemy również korzystać z pomocy profesora, jeśli brakuje nam jakiegoś składnika. Im więcej wybuchowych mieszanek uda nam się uwarzyć, tym lepiej, bo dzięki nim zdobywamy punkty zwycięstwa.

Jest to prosta gra rodzinna, ładnie wykonana, bardzo dobra zarówno dla obeznanych w temacie gier planszowych jak i dopiero raczkujących w tym świecie. Dodatkowym atrybutem zwiększającym atrakcyjność są piękne szklane kulki reprezentujące składniki mikstur: łzy jednorożca, łupież wróżki, smoczy dym i flegmę trolla!

Grę można kupić w każdy większym sklepie z grami planszowymi oraz oczywiście w specjalistycznych sklepach internetowych.

Skip to content