Fantasmagoria zaprasza na konkurs wiedzy wszechgeekowej online

Stowarzyszenie Fantasmagoria nie próżnuje i choć nie można było w tym roku zorganizować kolejnego Konwentu Fantastyki, to organizacja przygotowała cały cykl działań online. Za nami już trzy z nich: podsumowanie roku w anime, konkurs disneyowski oraz konkurs cosplay. Wszystkie cieszyły się sporym zainteresowaniem odbiorców. Kolejnym jest konkurs wiedzy, na który Fantasmagoria zaprasza wszystkich lubiących rywalizację.

“Ryjówka – konkurs wiedzy wszechgeekowej online” rozpocznie się w sobotę, 10 kwietnia, 11.00 na platformie www.myquiz.org Konkurs będzie dotyczyć popkultury, a w szczególności jej fantastycznej odmiany: od filmów i seriali, przez książki i komiksy, po gry i wydarzenia! Organizatorami wydarzenia są Ryjówka –  Blog Wszechkulturowy, Stowarzyszenie Fantasmagoria oraz Miejski Ośrodek Kultury

Drużyna Ryjówki od lat organizuje jedne z najlepszych konkursów wiedzy o filmach fantastycznych oraz o popkulturze, w jakich można wziąć udział na Pyrkonie czy Polconie. Nie pokonała ich także pandemia, gdyż już trzy razy zorganizowali świetne quizy online, które inernauci pokochali. Z połączenia ich doświadczenia oraz pasji działaczy Fantasmagorii powstał więc pomysł na wspólne wydarzenie.

Jak wziąć udział?

1. Należy zalogować się na stronie www.myquiz.org korzystając ze specjalnego linku, który podany zostanie na wydarzeniu.

2. Nie trzeba zapisywać się wcześniej, ale z przyczyn technicznych liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli w trakcie trwania quizu liczba uczestników przekroczy 25, kolejni mogą nie móc dołączyć, dlatego warto pojawić się punktualnie. Możecie jednak brać udział drużynowo przy jednym urządzeniu.

3. W Konkursie zadanych zostanie 50 pytań zamkniętych. Czas na udzielenie odpowiedzi jest ograniczony. Najszybsze prawidłowe odpowiedzi są dodatkowo punktowane. Po zaznaczeniu odpowiedzi nie można jej zmienić.

4. Organizatorzy, czyli Ryjówka –  Blog Wszechkulturowy, Stowarzyszenie Fantasmagoria oraz Miejski Ośrodek Kultury zapewniają nagrody rzeczowe dla zdobywców pierwszych pięciu miejsc w konkursie. Nagrody zostaną do zdobywców wysłane pocztą. Warunkiem otrzymania nagród jest wysłanie w ciągu 24h od zakończenia konkursu na adres ryjowkablog@gmail.com wiadomości z otrzymanym kodem identyfikującym zwycięzcę, danymi do wysyłki (imię i nazwisko, ulica, nr domu i mieszkania, kod pocztowy, miasto, numer telefonu) i zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez organizatorów konkursu do celów związanych z konkursem.

Link do wydarzenia na FB