Gnieźnieński Klub Literacki – dodatkowy nabór

Działający pod patronatem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich (oddział w Łodzi) oraz Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich (oddział w Poznaniu) jeden z najstarszych klubów literackich w Polsce, ogłasza dodatkowy nabór dla chętnych, pragnących poszerzyć swoją wiedzę o literaturze współczesnej i dawnej.

Piszesz wiersze, prozę, dramat, skecze, piosenki, uprawiasz publicystykę? Interesuje Cię literatura, filozofia, dziennikarstwo kulturowe lub działalność slamerska? Jesteś uczniem szkoły średniej lub studentem? Gnieźnieński Klub Literacki przy Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie jest właśnie dla Ciebie!

Wykłady, warsztaty i zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy literaccy – Dawid Jung, redaktor naczelny „Zeszytów Poetyckich”, członek Stowarzyszenia Pisarzy Polskich i Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich oraz dr Wojciech Grupiński, literaturoznawca z doświadczeniem wykładowcy akademickiego, badacz staropolskiego piśmiennictwa ascetyczno-mistycznego, autor tekstów naukowych i literackich.

Zajęcia odbywają się w piątek (w godz. 17.00-19.00) i sobotę (w godz. 11.00-13.00) w Miejskim Ośrodku Kultury (przy ul. Łubieńskiego).

Telefon kontaktowy (o który prosimy, zanim pojawisz się na zajęciach): 510 483 787.