Podsumowanie ferii

Ferie zimowe w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie obfitowały w moc atrakcji dla dzieci. Uczestnicy wzięli udział w różnorodnych warsztatach poszerzających ich umiejętności i zainteresowania, m.in. plastyczne oraz muzyczno – wokalne. Dzieci uczestniczyły także w różnego rodzaju wycieczkach. Odwiedziły miejsca takie jak komisariat policji, gdzie miały okazję poznać kulisy pracy psa policyjnego, kino oraz wioskę Arendel stylizowaną na skandynawską. Ponadto gościliśmy pracowników Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy, którzy każdego dnia w ciekawy sposób przekazywali zgromadzonym wiedzę historyczną. W naszych murach zawitały także zwierzęta. Po przełamaniu pierwszych lodów dzieci chętnie brały je na ręce, głaskały, a odważniejsi ośmielili się nawet zawiesić na szyję węża. Ku radości uczestników w MOKu zjawił się także psi zaprzęg, którym zainteresowani mogli się przejechać. Tegoroczne wakacje zimowe były bardzo owocne i mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnych!